Wiosna na świeżym powietrzu » Przedszkole Lawendowy Zakątek
Aktualności

Wiosna na świeżym powietrzu

☺️☀️Wraz z nadejściem ciepłych dni nasze przedszkolne podwórko staje się jeszcze bardziej magiczne! 🌳 Dzieci mają teraz mnóstwo okazji do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie mogą rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię.

Bawimy się nie tylko na placu zabaw, ale również w kuchni błotnej, gdzie maluchy mogą eksperymentować i odkrywać tajemnice natury. 🍃 Dodatkowo, zachęcamy nasze małe odkrywczynie i odkrywców do kreatywnego wykorzystania elementów krajobrazu – każdy pagórek, kamień czy patyk może stać się inspiracją do fantastycznych zabaw!

Pamiętajmy, że wszystkie te zabawy na świeżym powietrzu są nie tylko wspaniałą zabawą, ale także doskonałą okazją do rozwoju naszych dzieci. 🌟 Dzięki nim rozwijają swoje umiejętności społeczne, motoryczne oraz poznają otaczający je świat w sposób aktywny i angażujący.